Знайомство з Олександром Барковським

Теги: новинки

Категории:Статьи,
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (голосов: 1, в среднем: 5,00 из 5)
Загрузка...

А на початку шляху мало хто в нас вірив, не правда?

Квентін Тарантіно

Що таке успіх? І як досягти його, розвиваючи власну справу? Питання, які хвилюють не одне покоління стартаперів. В рамках проекту «Пишу без меж», миколаївським студентам випала можливість дізнатись таємниці успіху з перших вуст.

Тож, знайомтесь, Олександр Барковський – людина, що підкорює своєю щирістю і за сумісництвом директор будівельної компанії «Гарант 2». Олександр один з тих, хто зробив себе сам. Ще в далекому 2007 році, розпочинав свою трудову діяльність різноробочим, «що тільки не доводилось робити», а нині керує однією з передових будівельних компаній Миколаєва.

Однак не будівельником мріяв стати Олександр. «По закінченню школи, вчителька запропонували йти навчатися на холодильщика, а після до Херсонського морехідного, бо на кораблях потрібні спеціалісти з холодильної справи. Але я хотів бути газозварником, тож на другий день навчання перейшов на іншу спеціальність. Проте й тут склалося не так, як хотілося: наша куратор, порадила йти в будівельники, аргументуючи тим, що зростом не вдався, не буду діставати до приладів на заводі», – з посмішкою згадує Олександр. І ось, через роки, попри перестороги, на свій ризик розпочав власну справу.

Головною запорукою успішного бізнесу вважає командну роботу, якість та відповідальність, з якою ставляться до справи. Це стосується, як і працівників, так і менеджера. Керівник, на думку Олександра, має ставити конкретні завдання для своїх підлеглих і за потреби, поетапно тлумачити їх, адже «працівники не телепати», аби відчути, що від них вимагають.

«Не менш важливим у бізнесі, навіть обов’язковим, є контроль, – з впевненістю заявляє Олександр, – і правильно вибрана стратегія управління». Життя змусило в цьому переконатися: «Якось вирішив відчути себе просто начальником, делегував повноваження бригадирам, бухгалтеру, пустив на самоплив так би мовити, і в результаті колосальні фінансові втрати. Проте помилки мають бути. За допомогою помилок можна знайти свій шлях».

«За допомогою помилок можна знайти свій шлях. Помилки мають бути…»

Щодо майбутнього, то Олександр планує відійти від ремонтів готових приміщень і зайнятись повномасштабним будівництвом котеджів, починаючи з закладення фундаменту та закінчуючи внутрішнім оформленням кімнат.

А поки, поміж робочими буднями керівника будівельної фірми, Олександр виховує доньку та шукає натхнення для написання власної книги (такого собі довідника для будівельників), де будуть зібрані поради та настанови від профі своєї справи…

Комментариев нет
Комментариев пока нет, будьте первым.

Добавить комментарий

*
*

×

Обратный звонок

Хотите узнать подробнее об услуге - мы свяжемся с Вами в течение 15 минут. 
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form